Przejdź do treści

Trwa rekrutacja na studia niestacjonarne Architektury Wnętrz

Ogłoszenie
Opublikowano 29 cze 2023
im
Trwa rekrutacja na studia niestacjonarne Architektury Wnętrz

Trwa nadal rekrutacja na studia niestacjonarne pierwszego i drugiego stopnia Architektury Wnętrz, kierunku łączącego sztukę z praktycznym projektowaniem oraz wiedzą techniczną. 

Zgłoszenia w systemie rekrutacyjnym ASP są przyjmowane do dnia: 06.07.2023r. Należy zamieścić tylko dokumenty i pięć swoich prac.

Można składać dokumenty równolegle na studia stacjonarne i niestacjonarne.

Od nadchodzącego roku akademickiego 2023/2024, wszystkie zajęcia będą prowadzone w robocze dni tygodnia od godz.15.25, a będą się kończyły nie późnij niż o godz.20.25.

Studia w Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu, to możliwość kształcenia się w prężnym ośrodku artystyczno-naukowym z wieloletnią tradycją, wypracowanym prestiżem i doskonałą infrastrukturą techniczną. Proponujemy studia niestacjonarne licencjackie oraz magisterskie, prowadzone w trybie wieczorowym, z programem i kadrą dydaktyczną bliźniaczą ze studiami stacjonarnymi. Na pierwszym stopniu studiów kształcimy w zakresie projektowania architektury wnętrz mieszkalnych, biurowych i usługowych, ale dajemy również solidną podstawę wiedzy: architektoniczno-budowlanej, wystawienniczej, meblarskiej, graficznej i malarskiej, a także komputerowego opracowywania projektów. Na studia drugiego stopnia (magisterskie) zapraszamy absolwentów po wszystkich kierunkach projektowych związanych z architekturą lub wzornictwem. Studia magisterskie mają kształcić artystów sztuki architektury wnętrz,  projektantów wnętrz publicznych o złożonym programie funkcjonalnym, osobowości twórcze o unikatowych zdolnościach plastycznych. Pośród kierunkowych treści tj.: projektowania wnętrz i mebli, proponujemy również kursy projektowania wystaw, multimediów i małej architektury oraz szereg wspomagających kursów ogólnoplastycznych i teoretycznych. Tytuł magistra sztuki otwiera drogę do: projektów unijnych, kariery naukowej,  uczestniczenia w grantach, stanowisk kierowniczych w korporacjach, prowadzenia dużych projektów aranżacyjnych i badawczych.

Pozostałe aktualności