KOMUNIKAT REKTORA

Opublikowano 19 mar 2021

w sprawie zmiany organizacji pracy pracowników administracji zatrudnionych w Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu.

Szanowni Studenci i Doktoranci,

Szanowni Wykładowcy,

Informujemy, że Pracownicy niebędący nauczycielami akademickimi począwszy od 15 marca 2021r. będą pracowali w hybrydowym systemie pracy (częściowo zdalnie, częściowo stacjonarnie) zgodnie z harmonogramem ustalonym przez kierownika danego działu.

Wszelka korespondencja służbowa z pracownikami administracji powinna, odbywać się za pośrednictwem elektronicznej poczty służbowej lub za pośrednictwem telefonów.

W przypadkach nagłych, dokumenty mogą być przekazane na portiernie w zaklejonej kopercie z imieniem i nazwiskiem oraz jednostką organizacyjną, w której pracuje pracownik, do którego adresowana jest koperta.

W związku z obowiązkiem uczelni dotyczącym przesyłania raportu na temat skutków COVID-19, utrzymuje się obowiązek przekazywania informacji w formie mailowej przez wszystkie działy uczelni zajmujące się pracownikami, studentami i doktorantami na temat kwarantanny, izolacji, przebywania w szpitalu z podejrzeniem zakażenia oraz informacji o zakażeniu.

Obowiazek ten dotyczy również studentów i doktorantów

Informację tą należy przekazywać na adres: m.szumiejko@asp.wroc.pl - włącznie z dniami wolnymi

przypominamy o możliwosci kontaktu telefonicznego

794-109-122

Zobowiązuje się pracowników do bieżącego śledzenia informacji zamieszczanych na stronie internetowej ASP oraz przekazywanych drogą mailową.
Nowa organizacja pracy wchodzi w życie z dniem 15 marca 2021r. i obowiązują do odwołania.

Szczegóły komunikatu w załączeniu

inf. zam.