Bezpłatne konsultacje psychologiczne

Bezpłatne konsultacje psychologiczne

Przypominamy, że na naszej uczelni istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnej pomocy psychologicznej finansowanej z środków Samorządu Studenckiego.

Konsultacje psychologiczne dla studentów ASP w roku akademickim 2020/21 finansowane ze środków Samorządu Studenckiego: 

Aneta Ilnicka 
Jestem absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego (kierunek: psychologia, 2010 - 2015) oraz laureatka II Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Psychologicznej współorganizowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Od zakończenia studiów biorę udział w szkoleniach i seminariach organizowanych m.in. przez: Katedrę Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, Stowarzyszenie Association of Contextual Behavior Science Polska, Dolnośląskie Centrum Psychoterapii.  

Konsultacje online i stacjonarnie w poniedziałki w godzinach 17.00-19.00 lub 18.00-20.30 (w zależności od podrzeb studentów) w pokoju 305 M.

a.ilnicka@asp.wroc.pl 
Tel.: 536 961 108 

Rafał Lewandowski
Ukończyłem studia psychologiczne na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS we Wrocławiu, realizując dwie ścieżki specjalności: psychologia dzieci i młodzieży oraz psychologia kliniczna. Jestem trenerem umiejętności interpersonalnych i społecznych z 12 letnim stażem pracy szkoleniowej, edukacyjnej i konsultacyjnej. Obecnie jestem w trakcie szkolenia w Szkole Psychoterapeutów Gestalt w krakowskim Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt, akredytowanej przez Europejskie Towarzystwo Psychoterapii Gestalt (EAGT). Ponadto uczestniczyłem w wielu szkoleniach poświęconych: psychoterapii Gestalt, psychoterapii osób LGBT+, interwencji kryzysowej, pracy z ruchem i ciałem. Prowadzę także zajęcia ze świadomości ruchu i ciała dla dorosłych.

Konsultacje online i stacjonarnie we wtorki w godzinach 16.30-19.00 w pokoju 305 M.

r.lewandowski@asp.wroc.pl 
Tel.: 660 438 665 

________________________________________

Info: Samorząd Studencki
Umieściła: Dominika Siemińska 

Galeria:

  • Konsultacje Psychologiczne
Więcej »