Dowody osobiste / 8. Konkurs Najlepszych Dyplomów Sztuki Mediów

28 kwi — 9 cze 2022

Centrum Sztuki WRO

Widok 7

Centrum Sztuki WRO wraz z Akademią Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu po raz ósmy organizują Konkurs Najlepszych Dyplomów Sztuki Mediów, którego celem jest m.in. wymiana doświadczeń pomiędzy uczelniami o różnorodnych modelach kształcenia w dziedzinie sztuki mediów oraz promocja ich absolwentów.

Tegoroczną wystawę zatytułowano Dowody Osobiste, a tworzą ją najlepsze realizacje dyplomowe wybrane przez komisje konkursowe na ośmiu polskich publicznych uczelniach artystycznych: w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie i Wrocławiu.

Wystawie towarzyszy dwudniowa konferencja organizowana przez Akademię Sztuk Pięknych we Wrocławiu

Prace dyplomowe na wystawie:
Zuzanna Bodzoń / Hiperlogicznie / Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie
Krystyna Dobrzańska / Mapa ciała / Akademia Sztuki w Szczecinie
Monika Falkus / Powiedz TAK w wielkim stylu / Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach
Maria Furtacz / Sacro Sarco. Zapraszam do wyjścia. / Uniwersytet Artystyczny im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu
Krystyna Jędrzejewska-Szmek / VR LAB / Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie
Alicja Klich / Sztuka już nie jest dla mnie / Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu
Emilia Rodziewicz / Julki_na_Barykadach.AVI / Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku
Jakub Stępień / Merboys / Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi

Dyplomy Wro

Pozostałe wydarzenia