Stypendia z zakresu działań na rzecz zrównoważonego rozwoju

Opublikowano 14 paź 2024
and
uwaga studenci

Już 15 października 2024 r. Wrocławskie Centrum Akademickie uruchomi nabór wniosków do nowego programu stypendialnego, skierowanego do studentów i doktorantów zaangażowanych w działania na rzecz realizacji celów zrównoważonego rozwoju.

Stypendia przyznawane będą w dwóch kategoriach:

• Dla studentów przygotowujących pracę magisterską dotyczącą zagadnień związanych z celami zrównoważonego rozwoju (1000 zł miesięcznie przez maksymalnie 9 miesięcy)
  • Dla studentów i doktorantów angażujących się w projekty i inicjatywy wspierające realizację celów ONZ zawartych w Agendzie na rzecz zrównoważonego rozwoju 2030 (1500 zł miesięcznie przez maksymalnie 9 miesięcy).

Szczegółowe zasady aplikowania oraz wzór wniosku dostępne są >> na stronie <<
Wypełnione wnioski należy składać do 15 listopada 2024 r. w siedzibie Wrocławskiego Centrum Akademickiego (ul. Ofiar Oświęcimskich 36, IV piętro, pokój 7, 50-059 Wrocław).