Spinaker 2021-23- Artistic spinning

Opublikowano 17 gru 2021

Podsumowanie szkolenia z zakresu obsługi infrastruktury do nauki zdalnej.

W ramach realizacji projektu „Spinaker 2021-23- Artistic spinning", przyznanego naszej uczelni przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej, w dniach 14-15 grudnia 2021 r. odbyło się szkolenia z zakresu obsługi infrastruktury do nauki zdalnej. Uczestnicy warsztatów mieli możliwość zapoznania się i ćwiczenia obsługi sprzętów zakupionych ze środków projektu, m.in. monitora interaktywnego i wizualizera.

Szkolenie zostało przeprowadzone przez ekspertkę Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli Wyższej Szkoły Humanitas, dr Danutę Morańską - członkinię Zespołu Pedagogiki Medialnej przy Komitecie Nauk Pedagogicznych Polskiej Akademii Nauk, grupy roboczej ds. kompetencji cyfrowych przy Ministrze Cyfryzacji, Stowarzyszenia e-Learningu Akademickiego, Polskiego Towarzystwa Kognitywistycznego, Polskiego Towarzystwa Informatycznego oraz Polskiego Towarzystwa Technologii i Mediów Edukacyjnych.

Mamy nadzieję, że poznanie możliwości zakupionych sprzętów pozwoli na wzbogacenie oferty dydaktycznej naszej uczelni, a zdobyta wiedza ułatwi świadome korzystanie z dobrodziejstw technologii, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa wykorzystania danych i obsługi sprzętów IT.

informacja: Paulina Zaweracz

zamieściła: and