Odnajdziesz się w DIALEKTYCE...

Opublikowano 24 lut 2011

Otwarta galeria DIALEKTYKA wraca w nowej odsłonie. Od teraz można do niej dodawać nie tylko statyczne obrazki (jpg) ale także filmy zamieszczone w serwisie YouTube.

Galeria jest wreszcie osadzona na naszym serwerze, dzięki czemu nie grożą jej już niespodziewane awarie i przerwy w działaniu. Link pozwalający do niej wejść znajduje się na stronie głównej ASP, w menu po prawej stronie.

Idea funkcjonowania DIALEKTYKI wciąż jest taka sama:Każdy może umieścić swoją pracę – obraz lub film – w dowolnym polu galerii zastępując to co tam zastał (cudzą bądź własną pracę).

DIALEKTYKA stanowi otwartą przestrzeń artystycznego dyskursu. Nie obowiązuje tu żadna preselekcja ani cenzura. Każdy może umieścić swoją pracę na równych zasadach, niezależnie od tego czy jest studentem, czy profesorem; początkującym, bądź doświadczonym artystą.

Zachęcam wszystkich do intensywnego zamieszczania swoich prac, tak by wizerunek galerii szybko uległ całkowitemu przeobrażeniu. Niech nieustająca zmiana w DIALEKTYCE stanie się wizytówką twórczego dynamizmu naszej uczelni.

:)

Jakub Jernajczyk