Nagrody Środowiska Studenckiego Pro Juvenes 2024

Opublikowano 28 paź 2024
azg
Pro Juvenes

Z przyjemnością informujemy o nominacji do Nagrody Środowiska Studenckiego Pro Juvenes 2024 studentki Kierunku Mediacji Sztuki – Niny Burdzy – w kategorii Student artysta oraz Koła Naukowego X  – Internet / Kultura / Sztuka – w kategorii Koło naukowe - również działającego przy Katedrze Mediacji Sztuki.

Nina Burdzy
Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu
Studentka Mediacji Sztuki na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, pełniąca funkcję Sekretarza w Prezydium Samorządu Studenckiego. Kuratorka licznych wystaw, prowadząca warsztaty plastyczne oraz arteterapeutyczne, aktywnie zaangażowana w organizację wydarzeń artystycznych i kulturalnych. W działalności artystycznej eksploruje fotografię analogową, rysunek, malarstwo i grafikę warsztatową.

Koło Naukowe X – Internet / Kultura / Sztuka
Akademia Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu
Koło Naukowe X – Internet / Kultura / Sztuka istnieje od 2018 roku na Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu. Jego celem jest badanie teorii artystycznej i praktyki kulturotwórczej w Internecie. Poszukujemy i realizujemy projekty dotyczące miejsca artysty w świecie opartym na rozprzestrzenianych mediach.

Nominowanym serdecznie gratulujemy!

Prosimy o wsparcie nominacji i oddanie głosu na reprezentantów naszej Uczelni pod linkiem:

Pro Juvenes