Międzynarodowy Konkurs dla Projektantów i Entuzjastów Mody

Opublikowano 24 lut 2023
and

Kieleckie Centrum Kultury już po raz XXIV organizuje Międzynarodowy Konkurs dla Projektantów i Entuzjastów Mody Off Fashion. Celem przedsięwzięcia jest promocja młodych projektantów i entuzjastów mody, prezentacja ich umiejętności i talentów oraz ułatwienie im startu zawodowego. Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem „Love Planet".

W konkursie mogą wziąć udział zarówno uczniowie, studenci, absolwenci uczelni artystycznych i szkół projektowania ubioru jak również osoby, dla których projektowanie ubioru jest pasją. Należy przesłać min. 4 projekty ubiorów utrzymanych w offowym, niebanalnym klimacie.

Spośród wszystkich zgłoszeń, komisja wyłoni 30-35 najlepszych kolekcji, które zostaną zaprezentowane podczas Gali Finałowej. Wielki finał zaplanowano na 29 lipca o godz. 19.00 w Kieleckim Centrum Kultury. Wówczas Jury wybierze laureatów konkursu i wskaże autorów najlepszych prac.

Zapraszamy również  na stronę offfashion.eu.

pdf, 215.26 KB
Karta zgłoszeniowa