#Egzaminy językowe ERASMUS+#


Uwaga: na egzaminach językowych mile widziane własne prace (lub zdjęcia) do wykorzystania podczas swoich wypowiedzi.



W sprawie egzaminów z j. niemieckiego, francuskiego i hiszpańskiego proszę kontaktować się bezpośrednio z lektorami przez pocztę elekroniczną:

- język hiszpański: Agata Sikora-Jańska agatasikorajanska@asp.wroc.pl

- język francuski: Małgorzata Mońka mmo@asp.wroc.pl

- język niemiecki: Elżbieta Bochenek-Kowalska elzbietabochenekkowalska@asp.wroc.pl



- język angielski:

Czas odpytywania: ok. 15 min. / os.

I. Lista studentów z wydziałóCiSz, MRz (Mediacja Sztuki), Grafika warsztatowa  i projektowa (listy znajdują się obok sal 117P oraz 102A):

Środa  14. 02. 2018 sala 117P godz. 10.15

1. Zuzanna Beker Fot. i M II rok 10.15

2. Agnieszka Apoznańska Mal III rok 10.30

3. Karolina Kamińska Kons. V rok 10.45

4. Hanna Tspirobut G III rok 11.00

5. Iraida Hinczuk Med. III rok 11.15

6. Katarzyna Mazurek Cer II mgr 11.30

7. Marta Pazdur Cer I mgr 11.45

8. Emilia Marcjasz sz III rok 12.00

9. Magdalena Pawłowska graf. 12.15

10. Klara Rozpondek graf. 12.30    

PRZERWA 12.45

11. Tetyana Kalyuzhna proj. graf. 13.00

12. Justyna Borowik cer. 13.15

13. Joanna Jankowska cer. 13.30    

14. Sandra Langkafel cer. 13.45

15. D. Sobieska graf. 14.00

Czwartek 15. 02. 2018 sala 117P godz. 10.15

1. Natalia Komorowska kons. 10.15

2. Maria Bednarczyk sz. 10.30

3. Agata Lankamer mal. 10.45

4. Kamila Mieczwińska mal. 11.00

5. Małgorzata Bury graf. 11.15

6. Adriana Lach-Lewandowska rz. 11.30

7. Natalia Kozłowska graf. 11.45

8. Emilia Magryś cer. 12.00

9. Martyna Kosiarz mal. 12.15

PRZERWA 12.30

10. Bogna Świerkot mal. 12.45

11. Anna Krycia cer. 13.00

12. Paulina Skwarska cer. 13.15

13. Ieva Bircele sz. 13.30

14. Elizavieta Tkachuk 13.45


II. Lista studentów z pozostałych wydziałów (listy znajdują się obok sal 117P oraz 102A):

Środa 14.02.2018 sala 3G (łącznik)

14.00- 15.00

Monika Bober
Małgorzata Romanowska
Monika Jakimiuk
Wiktoria Łebek

15.10- 16.15

Katarzyna Nowakowska
Anna Zaghwey
Oksana Polańska
Martyna Oszust

Czwartek 15.02.2018 sala 4G (łącznik)

11-12.00

Agnieszka Tchórzewska
Zofia Wróblewska
Magdalena Stępień
Zuzanna Jadczyk

12.10- 13.10

Hlib Shytikov
Martyna Pluczyk
Adriana Szyszkowiak
Klara Sienierska

14.00-15.00

Aleksandra Horodyska
Kamil Swatowski
Bartosz Skórski
Karolina Skoczylas

15.15 -16.15

Mateusz Zwelter
Dominika Głąb
Pola Gierzykiewicz
Aleksandra Panak

Sobota 17.02.2018 sala 4G (łącznik)

12.00-13.00

Joanna Wojtaszek
Natalia Kamińska
Patrysia-Maria Letnorska
Martyna Mirkut

13.15- 14.15

Maria Błasiak
Alicja Działo

Załączniki