II Pracownia Projektowania Mebli oraz Podstawy Kształtowania

Opublikowano 23 kwi 2024
im

Wystawa Projektów Studenckich i Prowadzących: II Pracownia Projektowania Mebli oraz Podstawy Kształtowania

Zapraszamy do odwiedzenia wystawy projektów dyplomowych studentów z II Pracowni Projektowania Mebli, prowadzonej przez dr hab. Stanisława Figla, prof. ASP, dr Magdalenę Kasprzycę oraz mgr Przemysława Słowika, a także wybranych prac semestralnych studentów II roku kierunku Architektura Wnętrz, realizowanych w Pracowni Podstaw Kształtowania pod kierunkiem dr Piotra Kuczkowskiego.

Na wystawie można zobaczyć różnorodne projekty, które powstały w ramach pracy dyplomowej oraz projekty semestralne. To doskonała okazja, aby zapoznać się z kreatywnymi i innowacyjnymi pomysłami studentów kierunku Architektura Wnętrz realizowanych w Katedrze Mebla. Dodatkowo swoje wybrane projekty prezentują także prowadzący: dr Magdalena Kasprzyca i dr Piotr Kuczkowski.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia wystawy do 20 maja 2024 roku. Wystawa zlokalizowana jest w holu wejściowym do Biblioteki Głównej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.