Tułaczki

Opublikowano 05 mar 2024
and
Tułaczki - wystawa prac osób studenckich podsumowująca wyjazd w ramach Programu Erasmus+.
6 — 17 mar 2024
Wernisaż: 8.03.2024 r., godz. 19:00

Galeria MD_S

ul. Chrobrego 24
Wrocław

Tułaczki – wystawa prac osób studenckich podsumowująca wyjazd w ramach Programu Erasmus+. Wystawa prezentuje prace wykonane w trakcie tytułowej tułaczki studentek III roku malarstwa z ASP WRO oraz osób studenckich zapoznanych w trakcie wyjazdu, które wyraziły chęć dołączenia do wystawy.

Wystawa jest szansą do zapoznania się z pracami, których proces powstawania miał miejsce w nowo poznanych przestrzeniach, które jeszcze nie posiadały na sobie śladów wspomnień oraz przywiązania. Ta wyjątkowa perspektywa pozwoliła os. artystycznym poszerzyć swoje horyzonty oraz wystudiować nowe rozwiązania, których efekty będziemy mogli podziwiać na wystawie.

Jest to niezwykła okazja, by zobaczyć jak nowe doświadczenia zaowocowały w twórczości os. artystycznych. Na wystawie zaprezentowane zostanie malarstwo, grafika, ceramika, papier making, prace w technice AR oraz wideo.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wernisażu.

Kuratorzy: Katarzyna Witek
Kuratorzy pomocniczy: Natalia Psiuk i Arkadiusz Potasiński
Artyści: Jadwiga Cicha, Antonina Chuchnowska, Katarzyna Gładyś, Wiktoria Głowacka, Paul M. Sommer, Paulina Kubiak, David Bodis, Lili Liu, Cintia Simona, Alicia Moreno Rodriguez, Andrea Peguero Cid.

Pozostałe wydarzenia