Projekt jest efektem współpracy między Akademią Sztuk Pięknych we Wrocławiu, Narodowym Uniwersytetem Sztuki w Bukareszcie (UNArte), Galerią Neon we Wrocławiu, Go Art Projects, The Institute Galler
Modernizacja wnętrz świetlicy w Chrząstawie Wielkiej
Zapraszamy na wystawę, której wernisaż odbędzie się wernisaż: 06.05.2026 o godz. 16:30. Prace powstały w ramach współpracy naszej uczelni z Urzędem Gminy Czernica
Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy fotografii Anny Panek-Kusz do galerii Łącznik UWr. (ul. Fryderyka Joliot-Curie 15) 11.04.2026 (sobota) o g. 17.00.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Czytaj więcej na stronie Polityka Prywatności.