OPEN CALL - FESTIWAL RÓŻNOŚĆ/RÓWNOŚĆ

OPEN CALL - FESTIWAL RÓŻNOŚĆ/RÓWNOŚĆ

Na koniec lutego 2022 planowany jest na naszej uczelni, tydzień różnorodnych zdarzeń podejmujących tematy dotyczące różności i równości, w jak najszerszym znaczeniu tych słów.

Festiwal da możliwość zaprezentowania swojej twórczości szerokiej publiczności – zarówno w galeriach znajdujących się na terenie uczelni, a także tych w przestrzeni miejskiej Wrocławia. Szukamy wyjątkowych osobowości i projektów prezentujących odważne wizje, chcemy by prace i wydarzenia festiwalowe podejmowały ważne i potrzebne zagadnienia dotyczące tematyki równości i różności i były także okazją do poszerzenia horyzontów dla uczestników festiwalu.

Zapraszamy wszystkich związanych z naszą uczelnią do udziału w tym wydarzeniu i do przesyłania nam propozycji dotyczących zarówno działań kuratorskich, jak i pojedynczych prac, projektów czy działań performatywnych czy wykładów. Wystawy, pokazy, performance, akcje, happeningi, warsztaty, spotkania - obejmujące dydaktyków, doktorantów, studentów, a także administrację naszej uczelni – czekamy na Państwa propozycje.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres promocja@asp.wroc.pl oraz a.wincencjusz@asp.wroc.pl do 31 grudnia 2021.

FESTIWAL RÓŻNOŚĆ/RÓWNOŚĆ planowany jest od 21 do 27 lutego 2022.


zamiesćiła azg