Konkursy i OFERTY PRACY dla studentów i absolwentów

KONKURSY

Konkurs Artystyczna Podróż Hestii od 16 lat prezentuje publiczności najciekawsze postawy twórcze młodych artystów z całej Polski. Poprzez program edukacji artystycznej sukcesywnie poszerza pole dialogu między artystą i odbiorcą, a także udowadnia, że sztuka nie jest przypadkowym, wybiórczym działaniem.

Artystyczna Podróż Hestii od 16 lat wspiera młode talenty. Biorąc udział w konkursie masz szansę znaleźć się na wystawie finalistów w Muzeum Sztuki
Nowoczesnej w Warszawie, odbyć rezydencję artystyczną w Nowym Jorku lub Walencji, pokazać swoją twórczość na wystawie indywidualnej w Warszawie.

WIĘCEJ NA STRONIE:

OFERTY PRACY

KUCHNIOsfera - producent mebli na wymiar poszukuje do pracy w swoim oddziale we Wrocławiu osoby na stanowisku:

PROJEKTANT

Główne zadania:

• projektowanie wnętrz

• przygotowanie rysunków i dokumentacji technicznej projektowanych mebli

Od kandydatów oczekujemy:

• znajomości obsługi programu 3ds Max oraz Autocad

• umiejętności pracy zespołowej Zatrudnionej osobie oferujemy:

• dużą samodzielność i możliwość rozwoju

• miłą atmosferę pracy • stabilność zatrudnienia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres kuchniosfera@gmail.com

KUCHNIOsfera / 4NEAR

office: ul. Partyzancka 34, 63-400 Ostrów Wlkp.

mobile: +48791 210 378

www.kuchniosfera.pl

www.facebook.com/kuchniosfera

oferta z dnia 21.08.2017